Tom Holland jako Nathan Drake na zdjęciach z planu „Uncharted”

W sieci pojawiło się zdjęcie Toma Hollanda w roli Nathana Drake’a – postaci znanej z serii gier Uncharted, które to teraz postanowiono przenieść na duże ekrany.

Fotkę opublikował sam aktor, na swoim profilu na Instagramie. Ponadto również Nolan North, użyczający głównej postaci głosu w grach, podzielił się zdjęciem z planu. Zobaczcie:

Film Uncharted będzie prequelem do opowieści przedstawionych w grach, a czerpać ma z sekwencji z trzeciej odsłony, gdy widzimy młodego Nathana, złodzieja, który spotyka Victora Sullivana (w tej roli Mark Whalberg), a to zmienia jego życie na zawsze.

Do Hollanda i Whalberga dołączą także Antonio Banderas, Sophia Ali i Tati Gabrielle. Reżyserią produkcji zajmie się wcześniej pracujący przy Zombielandzie i Venomie Ruben Fleischer.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu