Tom Cruise powraca w „Mission: Impossible”

Kultowa już seria filmów akcji Mission: Impossible powraca. Siódma odsłona zmagań agenta Ethana Hunta (Tom Cruise)  Mission: Impossible – Dead Reckoning zostanie podzielona na dwie części, pierwsza trafi do kin 14 lipca 2023. Premiera drugiej zaplanowana jest na 28 czerwca 2024.

Do tej pory Paramount Pictures nie opublikował jeszcze opisu fabuły. Wiadomo jedynie, iż film ma kończyć się cliffhangerem.

Zdjęcia do filmu były wielokrotnie przerywane, najpierw z powodu wybuchu pandemii COVID-19. Później po wykryciu zarażeń koronawirusem wśród członków ekipy przebywającej podczas kręcenia części scen we Włoszech. 

Gwiazdor serii oraz główny producent wliczającej się w niej filmów Tom Cruise, który znany jest z uwielbienia do scen kaskaderskich, przy tym projekcie poświęcił im więcej czasu niż kiedykolwiek. Same ćwiczenia skoków na spadochronie i motocyklowych trwało rok. Pomógł również w opracowaniu procedur bezpieczeństwa umożliwiających dalsze tworzenie filmu, ostro reagując za każdym razem, gdy był świadkiem ich naruszenia. Jedna z takich sytuacji stała się swego czasu hitem internetu.

.

W filmie poza Tomem Cruisem który jest odtwórcą głównej roli będziemy mogli zobaczyć również znanych z poprzednich części: Vinga Rhamesa, Henry’ego Czerny’ego, Simona Pegga, Rebeccę Ferguson, Vanessę Kirby i Fredericka Schmidta. Na ekranie pojawią się też nowe twarze: Hayley Atwell, Poma Klementieffa, Shea Wighama, Esai Moralesa, Roba Delaneya, Charlesa Parnella, Indirę Varmę, Marka Gatissa i Cary’ego Elwesa.

Źródłomovieweb.com
Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu