To jeszcze nie koniec anime „Attack on Titan”!

Attack on Titan to jedno z najgorętszych anime ostatnich lat. Historia oparta na mandze autorstwa Hajime Isayamy rozpoczęła się jak typowy shonen, ale z czasem nabrała całkiem nowego wymiaru.

Głównym bohaterem Attack on Titan jest Eren Yaeger, który mieszka w otoczonym wysokimi murami kraju. Społeczność jest w pełni izolowana przez bezrozumnych tytanów, których jedynym celem życiowym wydaje się jedzenie ludzi. Młodzieniec bardzo chce dołączyć do oddziału walczącego z tymi ogromnymi antagonistami. To jednak dopiero początek.

Manga Attack on Titan ukazywała się w latach 2009-2021, a jej ostatni rozdział ujrzał światło dzienne w kwietniu zeszłego roku. Anime na jej podstawie debiutowało w 2013 roku, a rozwiązanie historii mieliśmy poznać początkiem 2022 roku. Już kilka tygodni temu fani zaczęli jednak spekulować, że Attack on Titan: The Final Season part 2 nie zaadaptuje całości historii. Dziś oficjalnie potwierdziło się, że… mieli rację.

Przed nami jeszcze (co najmniej) jeden sezon, który ma domknąć opowieść o Erenie. Zwiastun informuje, że na finał (jego trzecią część!) przyjdzie nam poczekać do kolejnego roku. Co sądzicie o takim zabiegu? Oglądacie Atak Tytanów?

Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Popularne w tym tygodniu