To jest „ Clickbait”

Netflix udostępnił oficjalny zwiastun nowej produkcji pod tytułem Clickbait limitowanej serii, w której występują Adrian Grenier (Entourage), Zoe Kazan (The Plot Against America) i Betty Gabriel (Get Out). 

Na YouTube pojawia się filmik mężczyzny, który został uprowadzony i zmuszony do wyznania, że ​​znęca się nad kobietami. Jeżeli liczba wyświetleń osiągnie 5 milionów, mężczyzna ma zginąć. Niezależnie od tego, czy jego wyznanie jest prawdziwe, czy też nie. Rodzina mężczyzny musi szybko znaleźć sposób, aby go uratować.

Clickbait zostanie opowiedziany z różnych punktów widzenia, jednak skupiać się będzie na postaci Nicka Brewera (Grenier), kochającego ojca, męża i brata, który pewnego dnia nagle i tajemniczo znika. Niedługo potem w Internecie pojawia się filmik, na którym ciężko pobity trzyma kartę z napisem „Znęcam się nad kobietami. Przy 5 milionach wyświetleń umrę”. To groźba, zemsta, chory żart, a może wyznanie winy? Gdy jego siostra i żona pędzą, by go znaleźć i uratować, kobiety odkrywają stronę Nicka, o której istnieniu nie wiedziały.

W serialu zobaczymy Phoenix Raei, Elizabeth Alexander, Abraham Lim, Jessie Collins, Ian Meadows, Steve Mouzakis, Daniel Henshall, Motell Foster, Jaylin Fletcher i Cameron Engels.

Jednosezonowa seria składająca sie z ośmiu odcinków to thriller, który stawia tezę jak nasze najbardziej niebezpieczne i niekontrolowane impulsy są napędzane w erze mediów społecznościowych, ujawniając coraz większe różnice w naszych zrachowaniach i charakterach między naszym życiem wirtualnym, a prawdziwym.

Serial reżyserują Brad Anderson, Emma Freeman, Ben Young i Laura Besley, a premiera planowana jest na 25 sierpnia.

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu