To będzie wyjątkowe Święto Dziękczynienia, trailer „Friendsgiving”

Studio Saban films pokazało pierwszy trailer ich najnowszej komedii Friendsgiving będącej debiutem reżyserskim aktorki Nicol Paone.

Historia skupia się na Abby, która nie może się doczekać wyluzowanego Święta Dziękczynienia tylko we dwie ze swoją najlepszą przyjaciółką Molly. Jednak czy ten dzień można spędzać w tak wąskim gronie? Widocznie los uznał inaczej. Plany przyjaciółek na spokojną kolację z indykiem idą z dymem, gdy dołącza do nich nowy chłopak Molly i jej ekstrawagancka matka. Jakby tego było mało, matka Molly zaprasza na wspólne ucztowanie byłą, płomienną miłość dziewczyny. A to nie koniec niespodziewanych gości. Tegorocznego Święta Dziękczynienia nikt nie zapomni – nawet gdyby chciał!

W obsadzie będziemy mogli zobaczyć Malin Åkerman (Billions), Kat Dennings (Dollface), Jane Seymour (The War with Grandpa), Aisha Tyler (Criminal Minds), Chelsea Peretti (Brooklyn Nine-Nine), Christine Taylor (Search Party), Deon Cole (Grown-ish), Ryan Hansen (Veronica Mars), Wanda Sykes (Black-ish) i Margaret Cho (Over the Moon).

Źródłoomingsoon.net
Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu