Timothée Chalamet i Armie Hammer powrócą w drugiej części filmu „Tamte dni, Tamte noce”

0
Variety informuje, że oficjalnie do obsady Find me, sequelu filmu Call Me By Your Name (Tamte dni, tamte noce), dołączają gwiazdy z pierwszej produkcji – Timothée Chalamet i Armie Hammer. Reżyser filmu, Luca Guadagnino, potwierdził tę informację w wywiadzie dla włoskiej gazety „La Repubblica”.

Zarówno oryginał, jak i kontynuacja oparte są na książkach André Acimana. Znajdź mnie zostało wydane w październiku 2019 roku. Kontynuacja powieści rozgrywa się dziesięć lat później po wydarzeniach z pierwszej części.

Premiera Tamtych dni, tamtych noce odbyła się na największym amerykańskim festiwalu filmowym niezależnych w Sundance w 2017 roku. Melodramat oczarował publiczność pięknem swojej fabuły. Opowiada historię 17-letniego chłopca Elio (Timothée Chalamet), który zadurza się w doktorancie (Armie Hammer) swoje ojca, a wakacyjny romans zmienia ich życie na zawsze. 

Wszyscy wystąpią w nowym filmie – powiedział Guadagnino w wywiadzie, odnosząc się do Chalamet i Hammer, a także Michaela Stuhlbarga (Pan Parlman) i Esther Garrel (Marzia). Jest to wspaniała wiadomość, która daje pewność, że produkcja będzie miała swój unikalny charakter.

Mniej optymistyczną wiadomością, jest informacji, że produkcja Find Me została wstrzymana z powodu obaw o COVID-19. 

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.