Tim Burton stworzy serial „Rodzina Addamsów”?

W przyszłym roku Rodzina Addamsów ma powrócić w formie animacji, a dziś dochodzą do nas słuchy, że to nie koniec przygód tej nietypowej familii.

Jak bowiem donoszą źródła, ma powstać serial w wersji aktorskiej, którym najprawdopodobniej może zająć się Tim Burton. Nowa produkcja będzie adaptacją komiksów Charlesa Addamsa, tworzącego historie o upiornej rodzinie jeszcze w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku.

Scenariuszem serii zajmą się Alfred Gough i Miles Millar, którzy będą również showrunnerami. Choć to niepotwierdzone informacje, fabuła obrazu ma rozgrywać się w czasach współczesnych i skupiać na Wednesday oraz jej postrzeganiu świata. Gough, Millar i Burton zasiądą na krzesłach producentów wykonawczych, jednak Burton wciąż prowadzi rozmowy i negocjacje co do swojego udziału w przedsięwzięciu, również jeśli chodzi o reżyserię.

Rodzina Addamsów byłaby pierwszym poważniejszych projektem z cyklu telewizyjnych produkcji aktorskich dla Burtona, zaraz po animowanej adaptacji jego hitu Sok z Żuka.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu