„The Walking Dead” – Michonne i Rick dostaną własny serial

AMC z początku miało zamiar wyprodukować film o Ricku Grimesie – głównym bohaterze serii The Walking Dead. Plany się jednak zmieniły.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu wcielający się w Grimesa Andrew Lincoln postanowił opuścić produkcję. Fani jednak odetchnęli z ulgą na wieść, że to nie koniec historii protagonisty, gdyż w planach jest obraz pełnometrażowy.

Podczas Comic-Conu w San Diego, Lincoln i odgrywająca rolę Michonne Danai Gurira zaskoczyli miłośników The Walking Dead oświadczeniem o zastąpieniu filmu serialem, który ma liczyć sześć odcinków.

Spin-off będzie śledził współczesne losy pary i ich historii miłosnej oraz tego, jak postaci zmieniły się z uwagi na otaczający ich świat. Rick i Michonne, znalazłszy się w innych realiach, musieli wypowiedzieć wojnę nieumarłym, a z czasem także i tym żywym. Czy odnajdą siebie nawzajem i to, kim niegdyś byli? Są wrogami? Kochankami? Ofiarami? A może zwycięzcami? Czy bez drugiego obok w ogóle jeszcze żyją?

Serial o Ricku i Michonne ma się pojawić już w przyszłym roku.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu