„The Son” dostaje teaser!

Hugh Jackman i Laura Dern w głównych rolach! 

Sony Pictures Classics opublikowało zwiastun filmu The Son, najnowszego dramatu familijnego Floriana Zellera, w którym występują Hugh Jackman i Laura Dern. Film ma zadebiutować w wybranych kinach 11 listopada.

Teaser The Son przedstawia Hugh Jackmana jako ojca próbującego naprawić swoją relację ze swoim nastoletnim synem, który najwyraźniej wciąż zmaga się ze skutkiem rozwodu rodziców — zwłaszcza gdy wygląda na to, że jego ojciec całkowicie przeniósł się z nową żoną i dzieckiem.

Produkcję wyreżyserował Florian Zeller na podstawie scenariusza, który napisał wspólnie ze zdobywcą Oscara Christopherem Hamptonem. Oryginalna sztuka została po raz pierwszy otwarta w Londynie w 2019 roku i, podobnie jak jego poprzednie sztuki sceniczne, zdobyła entuzjastyczne recenzje. W nadchodzącym filmie wystąpią Hugh Jackman, Laura Dern, Vanessa Kirby, Anthony Hopkins i Zen McGrath.

„Film koncentruje się wokół Petera, którego intensywne życie z nową partnerką Beth i ich dzieckiem pogrąża się w nieładzie, gdy pojawia się jego była żona Kate z ich nastoletnim synem Nicholasem” — czytamy w streszczeniu. „Młody człowiek jest zmartwiony, zdystansowany i zły, od miesięcy wagaruje ze szkoły. Peter stara się być lepszym ojcem, starając się pomóc synowi w tych intymnych i instynktownych chwilach szczęścia rodzinnego. Ale ciężar stanu Nicholasa kieruje rodzinę na niebezpieczny kurs.

Adaptację wyprodukują Iain Canning i Emile Sherman oraz Christophe Spadone, który ponownie spotyka się z Zellerem po zeszłorocznym Ojcu. Producentami są Joanna Laurie i Christophe Spadone.

ŹródłoComingSoon
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu