„The Silent Sea” – teaser koreańskiego thrillera SF od Netflixa

Netflix opublikował w sieci pierwszy teaser i plakat nadchodzącej koreańskiej produkcji science fiction The Silent Sea. W obsadzie twarze znane z Zombie Express i Sense8.

Fabuła serialu została osadzona w przyszłości na pustynniejącej Ziemi. Będziemy śledzić losy członków specjalnego zespołu, wysłanego po tajemniczą próbkę, znajdującą się w ośrodku badawczym na Księżycu.

W głównej roli zobaczymy Gong Yoo, którego fani koreańskich produkcji mogą kojarzyć z obrazów takich jak Zombie Express, Goblin czy niedawny hit Netflixa – Squid Game. Obok niego pojawią się Bae Doona, znana z występów w Sense8, Stranger czy Kingdom, Lee Joon, Kim Sun-young, Lee Mu-saeng, Lee Sung-wook i inni.

>> Polecamy: Krew, gra w klasy i pieniądze. „Squid Game” – recenzja serialu <<

Gong Yoo wcieli się w Han Yun-jae – lidera zespołu, który musi przeprowadzić misję mając niewiele informacji, a dla którego bezpieczeństwo jego załogi jest najważniejsze. Bea Doona z kolei zagra astrobiolożkę – doktor Song Ji-an. Bohaterka dołącza do grupy, zdeterminowana, by odkryć prawdę, jaką kryje teraz opuszczona baza badawcza.

The Silent Sea wyreżyseruje Choi Hang-yong, a scenariusz wyszedł spod ręki Park Eun-kyo i został oparty na krótkometrażowym filmie Choi z 2014 roku, zatytułowanym The Sea of Tranquility.

>> Polecamy: Dramy to żaden dramat! <<

Premierę The Silent Sea zaplanowano na Netflixie na 24 grudnia. Serial ma liczyć osiem odcinków

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu