„The Nevers” – nowy zwiastun serialu Jossa Whedona

HBO opublikowało nowy zwiastun serialu The Nevers od Jossa Whedona, którego premiera już niebawem.

Fabuła serii rozgrywa się w 1896 roku. Wiktoriański Londyn zostaje zrównany z ziemią po tym, jak nadnaturalne wydarzenie obdarza mocami niektórych ludzi – głównie kobiety. Umiejętności te są zarówno niesamowite, jak i przerażające. Jednak niezależnie od obranej drogi w wyniku otrzymania takiego daru, wszyscy należący do nowej klasy społecznej są w niebezpieczeństwie. W rękach tajemniczej i zwinnej wdowy, Amalii True, oraz genialnej młodej wynalazczyni, Penance Adair, spoczywa odpowiedzialność ochrony i zapewnienia schronienia obdarzonym. By jednak spełnić swoje zadanie, bohaterki muszą stawić czoła brutalnym siłom, zdeterminowanym, by zgładzić ludzkość.

Pilotażowy odcinek The Nevers zadebiutuje 11 kwietnia, a kolejne będą pojawiały się co tydzień. Seria liczy zaledwie sześć epizodów, zatem finału możemy spodziewać się 16 maja.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu