„The Medium” — prezentacja ulepszeń dla kontrolera DualSense

Bloober Team opublikował nowy filmik z gry The Medium, który prezentuje ulepszenia dla kontrolera PlayStation 5 – DualSense.

The Medium to horror psychologiczny z widokiem z perspektywy trzeciej osoby i opatentowanym systemem rozgrywki w podwójnej rzeczywistości. Gracz wciela się w rolę Marianny, medium obdarzonego różnymi zdolnościami psychicznymi i odkrywa na przemian lub jednocześnie świat rzeczywisty i duchowy, aby dojść do sedna mrocznej tajemnicy, zamaskowaną przez niepokojące sekrety, złowrogie duchy i przebiegłe łamigłówki, które może rozwiązać tylko medium.

3 września The Medium trafi na PlayStation 5. Dzięki firmie Koch Media Poland gra otrzyma edycję pudełkową.

"The Medium" — prezentacja ulepszeń dla kontrolera DualSense

Fani edycji cyfrowej mogą już teraz zamówić The Medium w przedsprzedaży na PlayStation Store za 209 złotych, z dodatkową obniżką ceny o 10% dla abonentów PS Plus. Kupujący w przedsprzedaży otrzymają w bonusie cyfrową ścieżkę dźwiękową (autorstwa Akiry Yamaoki i Arkadiusza Reikowskiego) i cyfrowy artbook The Art of The Medium. Poza tym Bloober Team i Black Screen Records z dumą ogłaszają, że w październiku ścieżka dźwiękowa gry otrzyma wydanie na płytach winylowych i CD. Ruszyła już przedsprzedaż.

Jak informuje producent z Bloober Team, Szymon Erdmański, The Medium w wersji na PlayStation 5 będzie wykorzystywał możliwości kontrolera DualSense.

Na PlayStation 5 wykorzystaliśmy pełne możliwości kontrolera DualSense, żeby jeszcze bardziej zanurzyć gracza w tajemnicy Hotelu Niwa. Naszym celem było pozwolić graczom na poczucie reakcji Marianny na wydarzenia dookoła, gdy eksploruje i wchodzi w interakcje ze światem gry.

Dlatego dziś studio Bloober Team i PlayStation opublikowali zwiastun przybliżające nowe funkcje

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Popularne w tym tygodniu