„The Medium” od dziś dostępne na PlayStation 5 i na innych platformach w edycji pudełkowej

The Medium – uznany horror z perspektywy trzeciej osoby od polskiego studia Bloober Team jest już dostępny na nowej platformie na całym świecie, a także w pudełku na PC, Xbox Series X oraz PS5.

The Medium to horror psychologiczny z widokiem z perspektywy trzeciej osoby i opatentowanym systemem rozgrywki w podwójnej rzeczywistości. Gracz wciela się w rolę Marianny, medium obdarzonego różnymi zdolnościami psychicznymi i odkrywa na przemian lub jednocześnie świat rzeczywisty i duchowy, aby dojść do sedna mrocznej tajemnicy, zamaskowaną przez niepokojące sekrety, złowrogie duchy i przebiegłe łamigłówki, które może rozwiązać tylko medium. Akira Yamaoka, najbardziej znany ze swojej pracy nad serią Silent Hill oraz Arkadiusz Reikowski współpracowali nad oryginalną „podwójną” ścieżką dźwiękową gry, tworząc naprawdę wyjątkową, niepokojącą atmosferę w obu światach.

Bloober Team, mistrzowie grozy stojący za docenionymi przez media oraz fanów grami Blair Witch, Observer i Layers of Fear, wprowadzili dziś do sprzedaży horror psychologiczny The Medium na PlayStation 5. Teraz przeniesienie się do świata duchów, rozwiązywanie zagadek i podążanie różnymi ścieżkami będzie dawało nadprzyrodzone wrażenia dzięki integracji z kontrolerem DualSense.

Aby uczcić tę nadnaturalną okazję, Bloober Team opublikował zwiastun z rozgrywką przechwyconą z PlayStation 5, aby lepiej pokazać upiorne doświadczenie podwójnego świata na tej platformie. Wersja na PlayStation 5 idzie o krok dalej i w pełni korzysta z unikalnych cech kontrolera DualSense, oferując najbardziej namacalną i wciągającą wersję doświadczenia The Medium.

Wersje pudełkowe The Medium w wersji z polskimi napisami na PC, Xbox Series X, i PS5 są od dziś dostępne w sprzedaży w Edycji Standardowej oraz The Medium: Two Worlds Special Edition, wydaniu zawierającym ekskluzywny steelbook, ścieżkę dźwiękową z gry oraz artbook (nakład limitowany). Więcej informacji o The Medium znajduje się na oficjalnej stronie

"The Medium" od dziś dostępne na PlayStation 5 i na innych platformach w edycji pudełkowej

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu