„The Mandalorian” – wiemy, co z 3. sezonem

0
Ci, którzy już mieli okazję zobaczyć serial The Mandalorian na Disney+, docenili produkcję za jej „gwiezdnowojnowy” klimat. Naturalne więc, fani serii chcieliby obejrzeć więcej odcinków. Zatem co z 3. sezonem The Mandalorian?

W czasie oczekiwania na debiut drugiego sezonu produkcji na platformie streamingowej Disney+, portal Variety donosi, że trzecia odsłona serialu jest w przygotowaniu. Według źródeł, twórca obrazu – Jon Favreau – już od jakiegoś czasu ciężko pracuje nad scenariuszami do kolejnych epizodów. Dodatkowo wiceprezes i dyrektor kreatywny Lucasfilm, Doug Chiang, przez ostatnie tygodnie tworzy szkice koncepcyjne.

Inne źródło z kolei donosi, że dział designu zaczął pracę nad trzecim sezonem dwa dni temu – 20 kwietnia – podkreślając, że potrzebne jest sporo czasu na realizację nowych konceptów.

To z pewnością świetna wiadomość dla wszystkich fanów serialu The Mandalorian – choć obecnie wiele produkcji jest opóźnionych, to jednak obraz wciąż powstanie i będzie na co czekać. Polscy widzowie mogą jednak podejść do tematu bardziej sceptycznie, ponieważ premierę platformy Disney+ w naszym kraju zaplanowano dopiero na przyszły rok.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.