„The Lovebirds” – nowa komedia od Netflixa. Kto w niej zagra?

0
Jak informuje serwis Deadline, produkcja The Lovebirds była kolejną zagrożoną ze względu na epidemię koronawirusa. Jednak dzięki serwisowi Netflix oraz studiu produkcyjnemu Media Rights Capital film trafi na serwisy streamingowe. 

Para (Issa Rae i Kumail Nanjiani) przeżywa decydujący moment w ich związku, kiedy to zostają przypadkowo uwikłani w morderstwo. Próbują oczyścić swoje dobre imię i tak zaczyna się ich przezabawna historia. Od skrajności w skrajność, muszą dowiedzieć się jak oni oraz ich związek ma przetrwać noc. 

W tej produkcji udział biorą również Paul Sparks nominowany do nagrody Emmy (House of Cards), Anna Camp (Pitch Perfect) a także Kylie Bornheimer (Marriage Story). 

Film wyreżyserował Michael Showalter (The Big Sick), a scenariusz napisali Aaron Abrams (The Go-Getters) i Brendan Gall (Blindspot, The Go-Getters) z opowiadania Martina Gero. Tom Lassally, Oly Obst, Todd Shulman, Jordana Mollick i Gero zajmą się produkcją, a Nanjiani, Rae i Showalter będą producentami wykonawczymi.

Debiut filmu The Lovebirds odbędzie się w serwisie Netflix, ale data premiery nie jest jeszcze dokładnie ustalona. 

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.