„The Lord of the Rings: The Rings of Power” – zwiastun

Super Bowl to idealna okazja na podzielenie się ze światem świeżutkimi zwiastunami do nadchodzących produkcji. Nie inaczej jest w przypadku nowego serialu Amazona, prosto ze Śródziemia – The Lord of the Rings: The Rings of Power.

Seria ma pokazać na ekranie legendy Śródziemia, z jego Drugiej Ery. Fabuła będzie rozgrywać się tysiące lat przed wydarzeniami z Hobbita i Władcy Pierścieni i zabierze widzów do czasów, gdy wielkie moce były dopiero wykuwane, królestwa wzrastały w chwale i upadały, bohaterowie byli poddawani testom, a nadzieja wisiała na włosku, gdy największy złoczyńca, jakiegokolwiek stworzył Tolkien, groził pokryciem całego świata ciemnością.

Historia pokaże losy kilku postaci, zarówno znanych, jak i nowych, które zmierzą się z ponownie powstającym, przerażającym zagrożeniem dla Śródziemia. Z głębi Gór Mglistych, przez majestatyczne lasy elfickiego Lindon, aż po zapierający dech w piersi Numenor, królestwa i bohaterowie stworzą dziedzictwo, które będzie żyło jeszcze długo po ich odejściu.

Premiera The Lord of the Rings: The Rings of Power już we wrześniu na Amazon Prime Video.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

1 komentarz

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu