„The Lord of the Rings: The Rings of Power” – zwiastun serialu Amazonu

Władca Pierścieni to jedna z marek, których nie trzeba przedstawiać konsumentom popkultury. Pierwsze polskie wydania książek ukazały się sześćdziesiąt(!) lat, od premiery filmu Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia w reżyserii Petera Jacksona minęło lat dwadzieścia. Już jesienią zobaczymy osadzony w tym uniwersum serial w produkcji Amazonu.

The Lord of the Rings: The Rings of Power, bo tak brzmi pełny tytuł, ukaże się na Amazon Prime 2 września 2022 roku. Akcja serialu rozgrywać się będzie tysiące lat przed wydarzeniami z Hobbita, skupiając na tworzeniu Jedynego Pierścienia.

Zdjęcia realizowano w Nowej Zelandii. Na ekranie zobaczymy Roberta Aramayo, Owaina Arthur, Nazanin Boniadi, Toma Budge, Ismaela Cruz Cordovę, Tyroe’a Muhafidin, Sophię Nomvete, Megan Richards, Charliego Vickersa i Daniela Weymana.

Pierwszy sezon serialu obejmować ma osiem odcinków. Teaser znajdziecie poniżej. Planujecie obejrzeć The Lord of the Rings: The Rings of Power?

Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu