Team17 przedstawia „The Knight Witch” – grę typu Metroidvania bullet hell

Nadchodzący tytuł studia Super Awesome Hyper Dimensional Mega Team w magiczny sposób łączy rozgrywkę w stylu shoot ‘em up, projekt gry bazujący na Metroidvanii i mechanikę deckbuildingu.

W czwartek, 28 kwietnia 2022, wydawca Team17 ogłosił rozpoczęcie współpracy ze studiem Super Awesome Hyper Dimensional Mega Team (w skrócie Super Mega Team), w celu wydania gry The Knight Witch. Tytuł łączy szybką walkę w stylu shoot ‘em up, eksplorację i wyzwania godne prawdziwej Metroidvanii, jak i klasyczny deckbuilding. The Knight Witch zabierze graczy na wycieczkę po podziemnym mieście Dungeonidas. Niegdyś spokojna i tętniąca życiem metropolia, przeżywa obecnie oblężenie przez będącą pod kontrolą nieznanej siły, armię złowieszczych golemów. Odpowiedzialność za przyszłość królestwa spoczywać będzie na barkach naszej protagonistki, znanej jako Rayne (tytułowa Knight Witch).

Pora zakasać rękawy i użyć swoich magicznych umiejętności w obronie najbliższych! The Knight Witch ukaże się na konsolach Nintendo Switch™, PlayStation®5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, oraz na PC jeszcze w tym roku.

Trailer The Knight Witch dostępny jest tutaj:

Dzięki ponad 30 unikalnym kartom zaklęć, gracze otrzymają możliwość dostosowania umiejętności i magii Rayne do swoich wymagań i preferewanego stylu rozgrywki, co pozwoli na eliminację wrogów na wiele efektywnych sposobów. Jak przystało na prawdziwą obrończynię ludzkości, Rayne będzie polegać na wsparciu i uwielbieniu mieszkańców Dungeonidas. Wsparcie obywateli metropolii, pozwoli graczom na zwiększenie skuteczności naszej bohaterki w walce, a sama Rayne niejednokrotnie stanie przed wyborem pomiędzy brutalną szczerością na temat sytuacji w ojczyźnie (co spowoduje spadek poparcia), a “szlachetnym“ kłamstwem (co oczywiście podniesie ogólne morale, a co za tym idzie, zwiększy umiejętności bohaterki).

Grę The Knight Witch można już dodać do listy życzeń w serwisie Steam. Zachęcamy do śledzenia nas w mediach społecznościowych, min. na oficjalnym profilu The Knight Witch w serwisie twitter , na profilu facebook i na kanale team17 na discordzie.

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu