„The Haunting of Bly Manor” – Mike Flanagan podał przybliżoną datę premiery serialu

0
Mike Flanagan, czyli twórca serialu Nawiedzony dom na wzgórzu podał przybliżoną datę premiery kontynuacji. Kiedy na Netflixie pojawi się serial The Haunting of Bly Manor?

The Haunting of Bly Manor ma być kontynuacją Nawiedzonego domu na wzgórzu, jednak w drugim sezonie poznamy zupełnie nową historię, a całość nie będzie związana z poprzednią produkcją. Tym razem główną bohaterką będzie guwernantka imieniem Dani, która opiekuje się dwójką niezwykłych sierot. Całość bazować będzie na powieści grozy autorstwa Henry’ego Jamesa, The Turn of the Screw (W kleszczach lęku).

Mike Flanagan zdradził, kiedy widzowie mogą spodziewać się premiery drugiej odsłony antologii. W wywiadzie dla The Wrap przyznał, że jeśli miałby zgadywać, to będzie to w następne Halloween. Twórca zapewnił także, że punktem wyjścia w nowym sezonie będą wszystkie historie Henry’ego Jamesa o duchach, które są niesamowicie przerażające.

Myślę, że 2. sezon jest jeszcze bardziej przerażający niż pierwszy. Jestem tym bardzo podekscytowany.

Zdjęcia do The Haunting of Bly Manor rozpoczęły się na początku października. Na planie ponownie spotkali się: Kate Siegel, Victoria Pedretti, Henry Thomas i Oliver Jackson-Cohen. Jednak w drugiej odsłonie wcielą się w zupełnie inne role.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.