„The French Dispatch” – nowe fragmenty filmu Wesa Andersona z oscarową obsadą

Searchlight Pictures opublikowało trzy teasery bohaterów nowego filmu Wesa Andersona The French Dispatch.

Te krótkie materiały rzucają nieco światła na postacie malarza, reportera na rowerze i dziennikarki – w tych rolach Benicio Del Toro, Owen Wilson i Frances McDormand. The French Dispatch ma być listem miłosnym do dziennikarzy, osadzonym w placówce amerykańskiej gazety, we francuskim mieście, w XX wieku. Film skupi się na trzech opowieściach.

Do laureatów Oscara, którzy wystąpią w produkcji, oprócz wspomnianych McDormand oraz Del Toro, dołączą Adrien Brody i Tilda Swinton. W obsadzie są także nominowani do statuetki Timothée Chalamet, Bill Murray i Owen Wilson. Obok nich pojawią się jeszcze między innymi Elisabeth Moss, Edward Norton, Willem Dafoe, Saoirse Ronan i Christopher Waltz.

The French Dispatch zadebiutuje w kinach 22 października.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu