„The Dark Crystal: Age of Resistance” anulowane?

Takiej wiadomości chyba nie spodziewało się za wiele osób. Netflix postanowił właśnie o losie jednej ze swoich produkcji – tytule Dark Crystal: Age of Resistance. Niestety nie mamy dla was dobrych wiadomości.

Okazało się bowiem, że nie powstanie kontynuacja obrazu. Mimo pozytywnych opinii o produkcji, Netflix zdecydował się anulować historię.

Jim Henson Company i Lisa Henson stwierdzili w swoim oświadczeniu:

Możemy potwierdzić, że nie będzie kolejnego sezonu The Dark Crystal: Age of Resistance. Wiemy, ża fani są ciekawi, jak kończy się ten rozdział sagi The Dark Crystal i szukamy sposobów, by w przyszłości opowiedzieć tę historię.

Jak uważacie, czy to dobry pomysł? Czy historia miała potencjał?

GrafikaNetflix
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

1 komentarz

  1. Historia miała ogromy potencjał niejednoznaczny bohaterów, nawet Matka natura nie była krystalicznie dobra , twórcy rozwinęli bohaterów i przedstawiony świat względem filmu. Niestety Netflix stawia na pierwszym miejscu oglądalność a nie na świetne opnie o serialu, serial nie jest też adresowany dla każdego obiorcy po pierwsze jak wiadomo poprzez technikę kukiełkową która została użyta (w mojej ocenie twórcy doznali właściwego wyboru tworzenie postaci w 3D nie oddałoby głębi nadanej każdej postaci), oraz to że wręb pozorom nie jest to historia kierowana do najmłodszych – Wielka szkoda serialu, bo zdecydowanie wart jest kontynuacji.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu