The CW przedłużyło kilka swoich seriali

Sezon serialowy dopiero się rozpoczyna, ze względu na pandemię, prace na planie różnych produkcji zostały przesunięte, co wiąże się z późniejszym startem nowych odcinków telewizyjnych obrazów. Powoli zaczynają się jednak pojawiać kolejne epizody znanych nam show. Do tego nie zabrakło nowych tytułów w ofertach stacji. 

The CW także powoli raczy swoich widzów serialami. Niektóre, jak choćby nowa odsłona Batwoman, miały już swoją premierę, na inne, na przykład Flasha, trzeba jeszcze poczekać. To jednak nie przeszkodziło stacji na ogłoszeniu, że niektóre z produkcji dostały już zielone światło na kolejny sezon. O jakich tytułach mowa?

Jednym z nich jest nowość stacji, serial pod tytułem Walker, w którym główną rolę gra Jared Padalecki. Oglądalność show jest zadowalająca na tyle, mimo że nie wyświetlono jeszcze wielu jej odcinków, że zadecydowano o przyznaniu mu drugiego sezonu. Jednak to nie koniec przedłużeń.

All American dostaną czwartą odsłonę, Batwoman trzecią, The Charmed czwartą, DC’s Legends of Tomorrow siódmą, Dynasty piątą, The Flash ósmą, In The Dark czwartą, Legacies czwartą, Nancy Drew trzecią, Riverdale szóstą, a Roswell, New Mexico czwartą. Co sądzicie o decyzji The CW?

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu