“The Curse of Audrey Earnshaw” – już jest nowy trailer!

Po światowej premierze na wirtualnym Fantasia Fest, ComingSoon.net pokazał pierwszy zwiastun folklorystycznego horroru The Curse of Audrey Earnshaw. Film ten ma trafić do wybranych kin, VOD i platform cyfrowych już na początku października!

Tytuł ten opowiada o dziwnej relacji między Audrey, enigmatyczną młodą kobietą, a Agathą, jej dominującą matką, która żyje potajemnie jako okultystka na obrzeżach odległej, protestanckiej wioski. W pewnym momencie w zamkniętej społeczności narasta histeria, gdy tajemnicza zaraza niszczy uprawy i zabija zwierzęta gospodarskie omijając farmę rodziny Earnshaw. Czy Agatha ma coś z tym wspólnego?

W The Curse of Audrey Earnshaw wystąpią Catherine Walker, Jared Abrahamson, Hannah Emily Anderson, Geraldine O’Rawe, Don McKellar, Sean McGinley i Jessica Reynolds. Film napisał i wyreżyserował Thomas Robert Lee.

 

 

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu