„The Boys” – finałowy zwiastun 2 sezonu

Amazon opublikował nowy zwiastun drugiego sezonu The Boys. Kolejne przygody chłopaków walczących z superbohaterami zapowiadają się rewelacyjnie. Nic, tylko oglądać!

Do swoich ról powrócą między innymi: Karl Urban (Billie Rzeźnik), Jack Quaid (Hughie Campbell), Antony Star (Ojczyznosław), Erin Moriarty (Annie January) i Laz Alonso (Cycuś Glancuś). Pojawi się też kilka nowych twarzy, jak chociażby Aya Cash wcielająca się w Stormfront. Dzięki flashbackom powrócić mają także postacie, które pożegnaliśmy w pierwszym sezonie. Nowe epizody będą dostępne na platformie już 4 września.

The Boys powstaje w oparciu o komiksy autorstwa Gartha Ennisa i Daricka Robertsona. Serial opowiada historię tytułowej, tajnej grupy agentów, która została powołana, aby kontrolować zachowania lekkomyślnych i egoistycznych superbohaterów. Za stworzenie telewizyjnej produkcji odpowiadają Evan Goldberg, Seth Rogen i twórca Supernatural Eric Kripke.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu