„The Banker” z Anthonym Mackie’m i Samuelem L. Jacksonem niebawem w kinach

0
Czy jest szansa na to, że nowy film z Anthonym Mackie’m w roli głównej wejdzie do kin w tym roku?

Jak donosi Variety, Apple ma zamiar wypuścić do amerykańskich kin kilka swoich dużych produkcji, akurat przed sezonem nagród. Wśród wybranych są The Banker, The Elephant Queen oraz Hala.

The Banker to dramat oparty na prawdziwej historii dwójki afroamerykańskich przedsiębiorców – Bernarda Garretta (w tej roli Anthony Mackie) i Joe’go Morrisa (Samuel L. Jackson) – którzy w 1950 roku próbowali obejść rasowe ograniczenia, zatrudniając do pracy białego mężczyznę – Matta Steinera (Nicholas Hoult) – mającego pozować jako szef całego biznesu, podczas gdy Garrett i Morris odgrywaliby role woźnego i szofera. Mężczyźni stali się jednymi z najbogatszych przedsiębiorców w branży nieruchomości dzięki pozorantowi, jednak ich sukces to także ryzyko i groźba utraty wszystkiego.

Film zadbiutuje w kinach 6 grudnia, a na platformie Apple TV+ pojawi się w styczniu.

Przy okazji warto też wspomnieć o dwóch pozostałych produkcjach:

The Elephant Queen opowiada epicką historię słonicy, matki, i jej podróży przez afrykańską sawannę. Jest to dokument, którego narratorem został Chiwetel Ejiofor, a który zadebiutuje w kinach 18 października.

Hala śledzi losy muzułmańskiej nastolatki, próbującej pogodzić rodzinne tradycje z nowoczesnym życiem licealistki w Chicago. Ta produkcja trafi na duże ekrany 22 listopada, a na Apple Tv+ pojawi się w grudniu.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.