Teaser serialu „Szkoła dla elity”

Od jakiegoś czasu mówi się o tym, że trwają prace na planie czwartego sezonu jednego z popularniejszych seriali Netflixa. Młodzieżowego, którego akcja dzieje się w szkole, ale bohaterom daleko do aniołków. Spore grono widzów nie może się już doczekać premiery Szkoły dla elity, zwłaszcza po tym, jak zmieniono połowę obsady. 

Na nowy sezon przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać, Netflix podał, że czwarta odsłona produkcji będzie miała premierę 18 czerwca. Bliżej niż dalej, ale jeszcze dwa miesiące musimy poczekać.

By polepszyć humory miłośników Szkoły dla elity, twórcy obrazu zaserwowali jego teaser, który może zdradzić kilka ciekawych twistów fabularnych, jakie wydarzą się w kolejnym sezonie. Nowe postaci równa się nowe dramy, a tych drugich zapewne nie zabraknie.

Ze starej ekipy w serialu pojawią się: Itzan Escamilla, Miguel Bernardeau, Arón Piper, Omar Ayuso, Claudia Salas i Georgina Amorós.

Źródłocollider.com
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu