Teaser serialu „Potężne Kaczory”

Niedawno pisaliśmy o tym, że Disney przymierza się do stworzenia serialu bazującego na znanej produkcji młodzieżowej pod tytułem Potężne Kaczory, w której jedną z głównych ról zagrał Emilio Estevez. Pojawił się nawet teaser, ale zobaczyć w nim można było kadry ze starego filmu. Teraz mamy teaser, w którym pojawiają się sceny z nowej produkcji.

The Mighty Ducks: Game Changers nadchodzą. W serialu na pewno pojawi się znowu wspomniany przed chwilą Emilio Estevez jako trener Gordon Bombay. Bohater znowu zajmie się trenowaniem drużyny. Czy pójdzie mu to sprawniej niż wcześniej?

Wiadomo już, kiedy obraz pojawi się na platformie Disney+. Data premiery The Mighty Ducks: Game Changers została ustalona na 26 marca tego roku. 

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu