Teaser produkcji „The Haunting of Bly Manor”

Nawiedzony dom na wzgórzu okazał się jednym z lepszych seriali z gatunku horroru. Miał to, co dobry obraz grozy powinien w sobie mieć. A kiedy skończył się… Widzowie chcieli więcej. I to więcej niebawem otrzymają.

Netflix wypuścił właśnie teaser swojej produkcji – serialu The Haunting of Bly Manor. Niby jest to nowa straszna opowieść z duchami w tle, jednak stanowi element serii platformy. Nowy serial bazuje na powieści Henry’ego Jamesa pod tytułem The Turn of The Screw. Premiera The Haunting of Bly Manor została ustalona na 9 października.

Produkcja opowiada o nawiedzonym domu, w którym żyje guwernantka i dwójka dzieci – sieroty, którymi kobieta się opiekuje. Kogo zobaczymy w serialu? Pojawią się w nim: Victoria Pedretti, Oliver Jackson-Cohen, Henry Thomas, Catherine Parker, T ’Nia Miller, Rahul Kohli, Amelia Eve, Benjamin Ainsworth i Amelie Smith.

Teaser produkcji „The Haunting of Bly Manor”

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu