Teaser „Clarice” – sequela „Milczenia owiec”

CBS opublikowało teaser nadchodzącego serialu Clarice – sequela słynnego Milczenia owiec.

Fabuła produkcji została osadzona w 1993 roku, pół roku po wydarzeniach z filmu i ma pokazać nieopowiedzianą historię agentki FBI Clarice Starling. Kobieta wraca do pracy terenowej i ściga morderców oraz przestępców seksualnych, jednocześnie poruszając się w świecie polityki, gdzie stawki są wysokie.

W głównej roli zobaczymy znaną ze Słodkich kłamstewek Rebeccę Breeds. Wcześniej, w oryginale, jej postać sportretowała Jodie Foster. W obsadzie są również Kal Penn (Designated Survivor), Michael Cudlitz (The Walking Dead), Nick Sandow (Orange Is the New Black) i inni.

Fani zastanawiali się także, czy jest szansa na pojawienie się Hanibala w serialu, jednak jak wyjaśnił Alex Kurtzman – producent wykonawczy – na razie to się nie wydarzy. Wszystko ze względu na prawa do postaci – Clarcie „należy” do MGM, które wyprodukowało Clarice, a Hannibal „należy” do De Laurentiis Company.

Premierę Clarice zaplanowano na 11 lutego.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu