„Szybcy i wściekli” się kończą. Ile filmów jeszcze powstanie?

Universal Pictures planuje zakończyć po niemal dwudziestu latach sagę Szybkich i wściekłych. Ile filmów zostało do końca?

Dziewiąta produkcja z serii, wyreżyserowana przez Justina Lina, ma mieć swoją premierę w maju przyszłego roku i będzie kontynuować historię oryginalnej obsady, do której dołączyli Charlize Theron, John Cena, Helen Mirren oraz Cardi B.

Jak donosi Deadline, Lin prowadzi rozmowy co do stworzenia dwóch finałowych filmów Szybcy i wściekli. Prawdopodobnie szykuje się ogromne zakończenie, w którym twórcy skupią się na postaci Vina Diesela, a dodatkowo na ekranie mają pojawić się bohaterowie odgrywani przez Michelle Rodriguez, Tyrese’a Gibsona, Chrisa ‘Ludacrisa’ Bridgesa, Jordany Brewster, Nathalie Emmanuel i Sung Kanga.

Mimo że do końca kinowej sagi zostały jeszcze tylko dwa filmy, wciąż w planach są spinoffy czy seriale telewizyjne, więc koniec Szybkich i wściekłych nie będzie definitywny. Możliwe także, że finałowe obrazy będą produkowane przez Diesela i jego One Race Films.

ŹródłoDeadline
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu