Świętuj Dzień Wiedźmina

Historia Geralta z Rivii, najsłynniejszego zawodowego pogromcy potworów, została opowiedziana po raz pierwszy 35 lat temu. 16 grudnia 1986 roku na łamach magazynu “Fantastyka” opublikowano opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego pt. Wiedźmin. Z okazji tego jubileuszu Netflix, magazyn “Nowa Fantastyka” oraz Miasto Łódź zapraszają do celebrowania Dnia Wiedźmina – wyjątkowego wydarzenia dla wszystkich fanów uniwersum! Świętowanie już trwa, a jego finał przypada na dzień światowej premiery serialu Wiedźmin na Netflix – 17 grudnia.

Przeznaczenie przyniesie fanom wiele atrakcji:

Do 10 grudnia trwa konkurs, w którym można zawalczyć o zaproszenia na specjalny pokaz 2. sezonu serialu. Na wszystkich, którzy chcą wyruszyć w podróż na Kontynent przed oficjalną premierą czeka test wiedzy na temat uniwersum, a Ci, którzy najlepiej przejdą próbę, otrzymają wyjątkowe wiedźminskie nagrody. Aby spróbować swoich sił, wystarczy wejść na stronę https://premierawiedzmina.pl/ i odpowiedzieć na pytania konkursowe.

Aż 1000 zwycięzców będzie mogło obejrzeć pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu i dołączyć do wirtualnego wydarzenia z udziałem obsady i twórców. Transmisja rozpocznie się w czwartek 16 grudnia o godz. 19.30.

Na fanów wiedźmińskiego uniwersum niespodzianki czekają również w Łodzi – miejscu urodzenia Andrzeja Sapkowskiego – autora kultowej sagi, na podstawie której powstał serial Netflix.

A już 11 grudnia będzie można wygrać również limitowane, jubileuszowe wydanie “Nowej Fantastyki”, które ukaże się z okazji 35-lecia Wiedźmina. Więcej informacji i ogłoszeń o Dniu Wiedźmina będzie można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebooku.

Premiera 2. sezonu serialu Wiedźmin już 17 grudnia – tylko na Netflix!

dzień wiedźmina

O SERIALU:

Wiedźmin to epicka opowieść na podstawie kultowej sagi fantasy Andrzeja Sapkowskiego. Śledzimy w niej splecione losy trójki bohaterów przemierzających Kontynent – wielką krainę zamieszkiwaną przez ludzi, elfy, wiedźminów, gnomy oraz potwory, w której nie zawsze łatwo jest odróżnić dobro od zła.

O 2. SEZONIE:

Geralt jest przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie pod Sodden, więc postanawia zabrać księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze znane mu miejsce – do warowni Kaer Morhen, w której spędził młodość. Podczas gdy poza murami twierdzy królowie, elfy, ludzie i demony walczą o władzę, on musi chronić dziewczynkę przed czymś znacznie groźniejszym – drzemiącą w niej tajemniczą siłą.

Strona wydarzenia

Źródłonota prasowa
GrafikaNetflix
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu