„Superman & Lois” z nowym trailerem

Stacja The CW wypuściła nowy trailer kolejnego serialu z Arrowverse – Superman & Lois.

Po latach mierzenia się z superzłoczyńcami, potworami i obcymi pragnącymi zmieść z powierzchni Ziemi całą ludzkość, najsłynniejszy bohater świata, Clark Kent, i najsłynniejsza dziennikarka, Lois Lane, muszą stawić czoła jeszcze większemu wyzwaniu – byciu pracującymi rodzicami. Nie dość, że wychowanie dwójki chłopców jest skomplikowane, to bohaterowie muszą jeszcze wziąć pod uwagę, że Jonathan albo Jordan mogą odziedziczyć supermoce ojca, gdy zaczną dorastać.

W rolach tytułowych zobaczymy Tylera Hoechlina i Elizabeth Tulloch. Superman & Lois ma liczyć 13 odcinków, a pierwszy, dziewięćdziesięciominutowy odcinek zostanie wyemitowany już 23 lutego.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu