Summer Sale na GOG.COM

0
Może to jeszcze nie czas na dalekie wyprawy, ale co powiecie na podróż przez galaktykę gier? Summer Sale na GOG.COM przybywa z ponad trzema tysiącami nieziemskich okazji, premierami bez DRM i innymi atrakcjami, które tylko czekają, by je odkryć!

Zaczynamy od małego zakrzywienia czasoprzestrzeni. A gdyby tak zagrać już teraz w gry, które ukażą się dopiero za jakiś czas? Dlaczego nie! Na Summer Sale czekają na Was darmowe wersje demo taktycznego westernu Desperados III oraz pełnego akcji Destroy All Humans! A to nie wszystko, bo podczas wyprzedaży zagracie też w System Shocka, onirycznego Spiritfarera, wyczekiwanego RPG-a Vagrus – The Riven Realms, oryginalnego polskiego Carriona, określanego przez twórców mianem „odwróconego horroru”, oraz inspirowane grami jRPG Cris Tales.

Nie zapomnieliśmy o premierach. Do katalogu GOG dołączają dziś dwie wyjątkowe gry bez DRM – Metro Exodus (-50%), które zabierze Was w niebezpieczną podróż przez ogromne, postapokaliptyczne pustkowie, i Prey (-70%), w którym będziecie musieli szybko przystosować się do rzeczywistości panującej na stacji kosmicznej Talos I, gdzie myśliwy w każdej chwili może stać się zwierzyną.

Summer Sale na GOG.COM to ponad 3000 kosmicznych ofert ze zniżkami do 95%, ale też kolekcje wybranych wydawców, które możecie zbudować samodzielnie, by odblokować jeszcze większe rabaty. Kupując trzy gry z zestawu, otrzymacie dodatkowe 5% zniżki, a kolejne 10% przy zakupie pięciu lub więcej tytułów. Jeśli macie już w bibliotece jakąś grę, będzie ona uwzględniona podczas naliczania zniżki na zakup danej kolekcji!

Wśród kolekcji wydawców dostępnych podczas wyprzedaży znajdziecie:

  • Zestaw 11 bit, a w nim tytuły takie jak Children of Morta (-33%), Frostpunk (-60%), Moonlighter (-66%) i nie tylko.
  • Zestaw Activision, a w nim tytuły takie jak Soldier of Fortune: Platinum Edition (-20%), Pharaoh + Cleopatra (-50%), SWAT 4 (-50%) i nie tylko.
  • Zestaw Daedalic, a w nim tytuły takie jak Iratus: Lord of the Dead (-30%), Shadow Tactics: Blades of the Shogun (-75%), Deponia 4: Deponia Doomsday (-90%) i nie tylko.
  • Zestaw Devolver, a w nim tytuły takie jak Katana ZERO (-33%), My Friend Pedro (-40%), Enter the Gungeon (-50%) i nie tylko.
  • Zestaw EA, a w nim tytuły takie jak Dragon Age: Origins – Ultimate Edition (-75%), Crysis (-75%), Theme Hospital (-75%) i nie tylko.
  • Zestaw Kalypso, a w nim tytuły takie jak Tropico 6 (-35%), Dungeons 3 (-50%), Railway Empire (-50%) i nie tylko.
  • Zestaw Paradox, a w nim tytuły takie jak Imperator: Rome (-50%), Pillars of Eternity: Definitive Edition (-60%), Stellaris (-75%) i nie tylko.
  • Zestaw tinyBuild, a w nim tytuły takie jak Not For Broadcast (-34%), Graveyard Keeper (-50%), Pathologic 2 (-50%) i nie tylko.

Odkryjcie jeszcze więcej gier i okazji dzięki naszym rekomendacjom na Summer Sale oraz kolekcjom gier w różnych gatunkach. Znajdziecie wśród nich gry przygodowe jak np. Firewatch (-75%), strzelanki w rodzaju BioShock Infinite Complete Edition (-75%) oraz kultowe tytuły RPG Baldur’s Gate II: Enhanced Edition (-50%) i Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition (-50%). Mamy również lubiane przez fanów kolekcje klasyków Good Old Games z niestarzejącymi się grami, wśród których znajdziecie Blade Runnera (-20%), Aliens versus Predator Classic 2000 (-66%), Dungeon Keepera 2 (-75%) i nie inne tytuły.

Summer Sale potrwa do 15 czerwca, do godz. 15:00.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.