„Star Wars: Visions” – nowy zwiastun antologii anime w uniwersum „Gwiezdnych Wojen”

Star Wars: Visions zadebiutuje na platformie Disney+ za nieco ponad miesiąc. Dziś w sieci pojawił się dwuminutowy zwiastun nadchodzącej antologii – zarówno po japońsku z angielskimi napisami, jak i z angielskim dubbingiem.

Klip bez wątpienia roznieca zainteresowanie produkcją. Dynamiczny montaż scen, któremu towarzyszy klimatyczna melodia, ukazuje liczne sceny z użyciem mieczy świetlnych (i tak, wygląda na to, że zapowiadane połączenie samurajów z futurystycznym orężem nie było tylko „na pokaz”) oraz sekwencje tak w kosmosie, jak i na ziemi. Klip ukazuje także mnogość stylów animacji, których możemy się spodziewać. Wyglądają niesamowicie i wierzę, że każdy powinien znaleźć w tej antologii coś dla siebie.

Zgodnie z zapowiedziami, Star Wars: Visions to antologia anime, w której realizację zaangażowano 7 japońskich studiów animacji. W ramach projektu przygotowanych zostało 9 krótkich filmów osadzonych w szeroko pojętym uniwersum Gwiezdnych Wojen. Twórców nie ograniczano w żaden sposób: ich historie nie muszą być kanoniczne ani skupiać się na postaciach znanych z franczyzy. Ważne, by dobrze oddały klimat popularnego uniwersum.

Star Wars: Visions zadebiutuje w Disney+ 22 września tego roku. Platforma, jak zostało ogłoszone kilka dni temu, zostanie udostępniona polskim fanom latem 2022 roku.

Jak podoba Wam się zwiastun? Czekacie na premierę?

Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu