„Star Wars: Visions” – nowy zwiastun antologii anime w uniwersum „Gwiezdnych Wojen”

Star Wars: Visions zadebiutuje na platformie Disney+ za nieco ponad miesiąc. Dziś w sieci pojawił się dwuminutowy zwiastun nadchodzącej antologii – zarówno po japońsku z angielskimi napisami, jak i z angielskim dubbingiem.

Klip bez wątpienia roznieca zainteresowanie produkcją. Dynamiczny montaż scen, któremu towarzyszy klimatyczna melodia, ukazuje liczne sceny z użyciem mieczy świetlnych (i tak, wygląda na to, że zapowiadane połączenie samurajów z futurystycznym orężem nie było tylko „na pokaz”) oraz sekwencje tak w kosmosie, jak i na ziemi. Klip ukazuje także mnogość stylów animacji, których możemy się spodziewać. Wyglądają niesamowicie i wierzę, że każdy powinien znaleźć w tej antologii coś dla siebie.

Zgodnie z zapowiedziami, Star Wars: Visions to antologia anime, w której realizację zaangażowano 7 japońskich studiów animacji. W ramach projektu przygotowanych zostało 9 krótkich filmów osadzonych w szeroko pojętym uniwersum Gwiezdnych Wojen. Twórców nie ograniczano w żaden sposób: ich historie nie muszą być kanoniczne ani skupiać się na postaciach znanych z franczyzy. Ważne, by dobrze oddały klimat popularnego uniwersum.

Star Wars: Visions zadebiutuje w Disney+ 22 września tego roku. Platforma, jak zostało ogłoszone kilka dni temu, zostanie udostępniona polskim fanom latem 2022 roku.

Jak podoba Wam się zwiastun? Czekacie na premierę?

Klaudia Ciurka
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu