„Star Trek: Discovery” – co z 4. sezonem?

Dopiero co swoją premierę miał trzeci już sezon serialu Star Trek: Discovery, a już teraz wiemy, czy powinniśmy spodziewać się kontynuacji.

Jak się okazuje, produkcja dostała zamówienie na czwarty sezon dla CBS All Access. Prace do nowej serii mają się rozpocząć 2 listopada, a Alex Kurtzman i Michelle Paradise ponownie zasiądą na krzesłach showrunnerów. Ogłoszenie możecie zobaczyć poniżej:

Serial opowiada o losach załogi Gwiezdnej floty, której misją jest odkrywanie nowych światów i form życia. Śledzimy także historię oficerki, która by prawdziwie zrozumieć wszystko, co obce, najpierw musi zrozumieć samą siebie.

W czwartym sezonie Star Trek: Discovery powrócą znani nam aktorzy. Jak długo przyjdzie nam poczekać na nową serię – tego jeszcze nie wiemy.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu