„S.T.A.L.K.E.R 2: Heart of Chernobyl” trafi do pudełek dzięki Koch Media

Koch Media i GSC Game World nawiązują współpracę przy fizycznym wydaniu S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl!

Koch Media, wiodący globalny partner wydawniczy oraz GSC Game World, ukraiński producent gier wideo, ogłosili współpracę przy nadchodzącej premierze otwartej, pierwszoosobowej strzelanki S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl. Długo oczekiwana kontynuacja popularnej serii S.T.A.L.K.E.R. będzie dostępna na Xbox Series X/S i PC 28 kwietnia 2022 roku.

Uniwersum opiera się na trzech grach wideo oraz kilkuset książkach, komiksach i licznych utworach fan-fiction. Z ponad 15 milionami sprzedanych egzemplarzy na całym świecie, seria została doceniona przez krytyków, a fani z niecierpliwością czekają na S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl, który jest oparty na fikcyjnym wszechświecie, w zmienionej osi czasu, osadzonym w Czarnobylu.

Unikalne połączenie strzelanki pierwszoosobowej, horroru i wciągającej symulacji pozwala graczom wskoczyć do ogromnego otwartego świata w postapokaliptycznej scenerii. Pierwszy pokaz rozgrywki i prezentacja wszystkich edycji miały swoją premierę podczas prezentacji Microsoft na targach E3 2021 i od tego czasu S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl otrzymał liczne nagrody od mediów na całym świecie.

Stephan Schmidt, dyrektor Global Partner Publishing w Koch Media skomentował najnowszą współpracę:

Po wspaniałej prezentacji na E3 z radością przygotowujemy grunt pod wejście S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl na globalny rynek. Pracowaliśmy już wspólnie nad S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky i nie możemy się doczekać ponownej współpracy z GSC Game World przy fizycznej dystrybucji gry, aby z powodzeniem wydać kolejny rozdział nagradzanej serii S.T.A.L.K.E.R.

Evgeniy Grygorovych, dyrektor generalny GSC Game World, także dodał kilka słów od siebie:

Cieszymy się, że możemy współpracować z Koch Media, przy fizycznej dystrybucji S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl dla graczy z całego świata. Wierzymy, że nasza gra jest w dobrych rękach. Wspólnie przekażemy graczom kilka edycji gry, aby każdy mógł znaleźć dla siebie najlepszą.

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu