Stacja The CW zamówiła seriale „Superman & Lois” oraz „Walker, Texas Ranger”!

0
O tym, że stacja zamierza nakręcić dwa nowe seriale, czyli Superman & Lois i Walker, Texas Ranger wiedzieliśmy już od pewnego czasu. Teraz obie produkcje dostały zielone światło.

Jak podaje The Hollywood Reporter, w Superman & Lois w głównych rolach mają powrócić Tyler Hoechlin i Elizabeth Tulloch. Za scenariusz mają odpowiadać Greg Berlanti (twórca Arrowverse) oraz Todd Helbing (były showrunner Flasha).

Fabuła ma skupić się na najpopularniejszym superbohaterze i najsłynniejszej dziennikarce, którzy muszą zmagać się ze stresem, presją i skomplikowanym losem bycia pracującymi rodzicami we współczesnym społeczeństwie.

Natomiast w Walker, Texas Ranger w tytułowej roli Cordella Walkera zobaczymy Jareda Padaleckiego, czyli Sama Winchestera z Supernatural. Za sterami stoją Anna Fricke i Dan Lin.

Cordell Walker (Jared Padalecki) wraca do domu po dwuletnim śledztwie dla najbardziej elitarnej jednostki państwowej. Po powrocie do swojej rodziny będzie musiał zmierzyć się z nowymi trudnościami. Historia ma skupić się na między innymi moralności oraz rodzinie – Walker został określony jako wdowiec z dwójką dzieci, który otrzyma wsparcie od swojej partnerki.

Serial ma być rebootem, nie kontynuacją nawiązującą do oryginału, więc nikt z aktorów oryginalnego Strażnika Teksasu nie pojawi się w produkcji The CW.

 

Odcinki pilotażowe zostaną nakręcone wczesną wiosną jednak obie produkcje dostały tzw. „straight to series order”, czyli producenci mają zielone światło na produkcję liczącą przynajmniej 13 odcinków.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.