„Spiral” – reboot „Piły” z pierwszym zwiastunem

W sieci pojawił się właśnie pierwszy zwiastun Spiral, czyli rebootu słynnej horrorowej serii – Piła.

Debiutancki film Jamesa Wana w roli reżysera miał swoją premierę już szesnaście lat temu. Od tego czasu powstało siedem kolejnych części Piły, a sam cykl stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych w gatunku horrorów.

Teraz możecie znowu zacząć się bać, bowiem franczyza powraca. Spiral: From the Book of Saw to nowa produkcja, w której wystąpią gwiazdy takie jak Samuel L. Jackson, Chris Rock czy Max Minghella. Zobaczcie pierwszy zwiastun tego obrazu:

Jak głosi oficjalny opis fabuły:

Sadystyczny geniusz rozpoczyna zwyrodniałą formę dochodzenia sprawiedliwości w “Spiral”, przerażającym, nowym rozdziale z księgi “Piły”.

Pracujący w policji apodyktyczny weteran, detektyw Ezekiel ‘Zeke’ Banks, wraz z partnerem-nowicjuszem, rozpoczynają śledztwo w sprawie makabrycznych morderstw, łudząco podobnych do tych, które niegdyś miały miejsce w tym mieście. Uwikłany w wciągającą tajemnicę Zeke zdaje sobie sprawę, że jest w samym centrum szalonej gry mordercy.

Chris Rock odegra główną rolę, Zeke’a, a także będzie pełnił funkcję producenta wykonawczego. Max Minghella wcieli się w jego partnera, Williama Schenka, natomiast Samuel L. Jackson wystąpi jako ceniony policjant Marcus. Obok Rocka, który zresztą wpadł na pomysł fabuły, na fotelach producentów wykonawczych zasiądą pracujący przy oryginalnej Pile Mark Burg oraz Oren Koules.

Spiral: From the Book of Saw zadebiutuje w kinach już w maju.

ŹródłoHypable
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co brytyjskie. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu