Spin-off „To All the Boys”

Netflix ogłosił w poniedziałek, że jego seria filmów To All the Boys doczeka się spin-off’u, który skupi się na postaci Kitty Song Covey, młodszej siostrze bohaterki TATB. Anna Cathcart powtórzy swoją rolę Kitty w dramacie dla młodzieży zatytułowanym XO, Kitty.

„Założę się, że myślałeś, że historia się skończyła, że nie będzie więcej listów…
ale jest jeszcze jedna siostra Covey której historia miłosna dopiero się zaczyna.”

Powiedział Cathcart w filmiku zapowiadającym serial.

W XO, Kitty poznamy losy nastolatki, samozwańczej ekspertki od miłości, która wyrusza za granicę słuchając głosu serca. Jednak kiedy przeprowadza się na „drugi koniec świata”, aby ponownie spotkać się ze swoim chłopakiem na odległość, okaże się, że relacje damsko-męskie są o wiele bardziej skomplikowane, gdy na linii leży twoje własne serce.

Jenny Han, autorka książek, które zainspirowały filmy Do wszystkich chłopców, których kochałam wcześniej; PS Wciąż cię kocham; i Always and Forever, Lara Jean — będzie współshowrunnerką XO, Kitty wraz z Sachą Rothchild, która ma na swoim koncie między innymi The Baby-Sitters Club i GLOW.

XO, Kitty składać się będzie z 10 półgodzinnych odcinków. Data premiery nie została jeszcze ogłoszona.

Źródłoew.com
Grafikaew.com
Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu