Spider-Man w Cinema City – pokazy w IMAX, 4DX i ScreenX

Spider-Man: Bez drogi do domu w kinach – na takie zakończenie roku czekaliśmy. Od 17 grudnia Cinema City pokazuje ten film we wszystkich formatach, w tym IMAX, 4DX oraz ScreenX. Tom Holland i Zendaya, gorący duet świata filmu, zabiorą widzów w emocjonującą podróż do Uniwersum Marvela. Na najmłodszych czekają natomiast: premierowa animacja Misiek. Ekipa na wakacjach oraz klasyki kina familijnego Disneya, czyli Dziadek do orzechów oraz Opowieść Wigilijna
Legenda powraca – Spider-Man w kinach 

Fani kinowego uniwersum Marvela mogą poczuć się jak w domu. Za nami wyjątkowo intensywny rok, stojący pod znakiem kinowych (Czarna Wdowa, Shang Chi, Eternals) premier w ich ulubionym superbohaterskim świecie. Dla wielu fanów wchodzący do kin Spider-Man: Bez drogi do domuktóry będzie miał swoją premierę już w ten piątek, to być może najbardziej wyczekiwany i spektakularny film spod znaku MCU, jaki będzie można w tym roku zobaczyć. Przygody Petera Parkera są zdecydowanie jednymi z ulubionych jeśli chodzi o całe komiksowe i filmowe uniwersum Marvela, a wszystko wskazuje na to, że w najnowszym filmie zobaczymy ich aż… trzech.

Pod koniec poprzedniej części filmu o tym sympatycznym bohaterze z sąsiedztwa, opinia publiczna poznaje jego tożsamość. Peter Parker (niezawodny Tom Holland) nie może odnaleźć się w nowej sytuacji i chcąc spokoju dla siebie i swoich najbliższych, w tym dla swojej dziewczyny, MJ (w tej roli Zendaya), zwraca się o pomoc do swojego starego znajomego z grupy Avengers, Dr Strange’a (Benedict Cumberbatch). Ta przyniesie jednak niespodziewane i dramatyczne skutki, które sprawią, że będzie dane nam spotkać przybyszy z innych multiwersów, a jednocześnie naszych starych znajomych
z poprzednich filmów o Spider-Manie – Otto Octaviusa (Alfred Molina), Electro (Jamie Foxx), Zielonego Goblina (Willem Defoe), a także prawdopodobnie… dwóch Peterów Parkerów (Tobey Maguire
i Andrew Garfield). Fanów czeka z pewnością niesamowicie intensywna i efektowna przygoda, której zdecydowanie nie zapomną na długo. Największe emocje towarzyszyć będą widzom podczas seansów w formatach IMAX, 4DX oraz ScreenX, które wręcz włączają odbiorcę do świata filmowej akcji. 

Emocje dla najmłodszych

17 grudnia premierę ma animacja Misiek. Ekipa na wakacjach, opowieść o zmęczonym obowiązkami króla polarnego tytułowym bohaterze. Gdy Misiek postanawia zrobić sobie wolne i poświęcić więcej czasu rodzinie, ktoś wykorzystuje urlop władcy i kradnie mu koronę – symbol jego władzy. A bez niej Misiek nie może sprawować rządów i naraża poddanych na wielkie niebezpieczeństwo. Kiedy katastrofa wisi na włosku, pojawia się wskazówka mówiąca, że korona mogła zostać wywieziona do Chin. Aby ją odzyskać, Misiek, jego rodzina i przyjaciele – pod pozorem wspólnych wakacji – udają się do Azji. Na miejscu odkrywają, że zaginiony przedmiot został ukryty w największym parku rozrywki na świecie. Chcąc go odnaleźć, bohaterowie będą musieli skorzystać ze wszystkich niesamowitych atrakcji wesołego miasteczka. Pomogą im w tym nowi kumple – niezwykle dzielne, chińskie tygrysy.

Przedświąteczny weekend można spędzić w Cinema City również na klasykach kina familijnego Disneya. W sobotę 18 grudnia pokazany zostanie Dziadek do orzechów, w niedzielę 19 grudnia  Opowieść Wigilijna. Pokazom filmów Disneya towarzyszy konkurs, w którym widzowie tych świątecznych seansów mogą wygrać wielkie paczki pełne atrakcyjnych prezentów.

Patrycja Szustak
Patrycja Szustak
Jest najprawdziwszym hobbitem, który kocha wszelkie zwierzęta, a najbardziej koty (jakby mogła wybrać swoje kolejne wcielenie, zostałaby grubym kotem). Przemieniła swój pokój w bibliotekę, na niekorzyść pleców mężczyzn, którzy musieli wnosić te wszystkie książki. Jej wzrost ułatwia zawinięcie się w kokon i oglądanie filmów oraz seriali całymi dniami. Lubi dobrą kawę, jednak jest zbyt leniwa, żeby ją zaparzyć.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu