Sony świętuje 10-lecie „PlayStation Plus”. 3 gry z okazji jubileuszu usługi

0
PlayStation Plus to usługa, która jest aktualnie niezbędna, jeśli jesteś posiadaczem PS4 i lubisz grać z przyjaciółmi. Ciężko w to uwierzyć, ale ma już 10 lat.

29 czerwca to niezwykle ważny dzień dla posiadaczy ostatnich konsol z rodziny PlayStation. To właśnie tego dnia w 2010 roku zadebiutował abonament PlayStation Plus. Dziś kojarzy jest głównie ze względu na to, że możliwość grania przez sieć i otrzymywanie co miesiąc dwóch gier zupełnie za darmo.

Jednak w momencie debiutu, była to usługa całkowicie opcjonalna dla posiadaczy PlayStation 3 i PSP, ponieważ oferowała głównie specjalne obniżki i dostęp do beta testów niektórych gier. Jeżeli jesteście ciekawi największych sukcesów usługi to zapraszamy do zapoznania się z poniższą grafiką.

Sony świętuje 10-lecie "PlayStation Plus". 3 gry z okazji jubileuszu usługi

Jednak czy tak okrągły jubileuszu przyniesie jakąś wyjątkową ofertę dla obecnych subskrybentów? Okazuje się, że tak, ponieważ oprócz tego, że w tym tygodniu do pobrania będzie darmowy motyw to od 7 lipca do 3 sierpnia zagramy w aż 3 solidne tytuły. Są to:

  • NBA 2K20
  • Rise of the Tomb Raider: 20-lecie
  • oraz Erica

Jeżeli nie wiecie czym jest ostatnia produkcja, to już spieszę z wyjaśnieniem. Erica to połączenie cech hollywoodzkiej produkcji o wysokiej jakości z wciągającą i wymagającą uwagi rozgrywką przypominającą film fabularny.

Gracze wcielą się w postać Eriki, młodej i dzielnej kobiety nękanej przez koszmary związane z zabójstwem jej ojca. Traumatyczne przeżycia, które nawiedzały ją w dzieciństwie, zostają wyciągnięte na światło dzienne razem z makabrycznymi nowymi tropami.

Głównym zadaniem jest odkrycie szokującej prawdy kryjącej się za tą wyniszczającą tragedią. Każdy wybór ma wpływ na dalszy rozwój gry, a emocjonujący styl narracji prowadzi do finału, gdzie czeka wiele różnych zakończeń.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.