„Sonic The Hedgehog” – zapowiedziano trzeci film

Firmy SEGA CORPORATION oraz Paramount Pictures zapowiedziały dziś trzeci film z serii Sonic. W przygotowaniu jest również serial, w którym jednym z bohaterów będzie Knuckles, a jego premiera w serwisie Paramount+ zaplanowana jest na 2023 rok.

Paramount Pictures i SEGA CORPORATION ogłosiły dzisiaj, że rozpoczęły prace nad trzecią częścią filmu fabularnego do serii Sonic the Hedgehog. Ponadto opracowują pierwszy w historii oryginalny serial o Sonicu. Premiera serii przewidywana jest na 2023 rok. , która ma się pojawić w 2023 roku. W serii Paramount+ pojawi się postać Knuckles, której głosu użyczy Idris Elba.

Sonic the Hedgehog pobił wiele rekordów kasowych, w tym stał się najbardziej dochodową adaptacją gier wideo zarabiając prawie 320 milionów dolarów na całym świecie. Sonic the Hedgehog 2 ukaże się 8 kwietnia tego roku, przywracając oryginalną obsadę, a także reżysera Jeffa Fowlera, który ponownie połączy siły ze scenarzystami Patem Caseyem i Joshem Millerem. Producentami są Neal H. Moritz, Toby Ascher i Toru Nakahara, a producentami wykonawczymi Haruki Satomi, Nan Morales i Tim Miller.

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Popularne w tym tygodniu