„Sonic The Hedgehog” – zapowiedziano trzeci film

Firmy SEGA CORPORATION oraz Paramount Pictures zapowiedziały dziś trzeci film z serii Sonic. W przygotowaniu jest również serial, w którym jednym z bohaterów będzie Knuckles, a jego premiera w serwisie Paramount+ zaplanowana jest na 2023 rok.

Paramount Pictures i SEGA CORPORATION ogłosiły dzisiaj, że rozpoczęły prace nad trzecią częścią filmu fabularnego do serii Sonic the Hedgehog. Ponadto opracowują pierwszy w historii oryginalny serial o Sonicu. Premiera serii przewidywana jest na 2023 rok. , która ma się pojawić w 2023 roku. W serii Paramount+ pojawi się postać Knuckles, której głosu użyczy Idris Elba.

Sonic the Hedgehog pobił wiele rekordów kasowych, w tym stał się najbardziej dochodową adaptacją gier wideo zarabiając prawie 320 milionów dolarów na całym świecie. Sonic the Hedgehog 2 ukaże się 8 kwietnia tego roku, przywracając oryginalną obsadę, a także reżysera Jeffa Fowlera, który ponownie połączy siły ze scenarzystami Patem Caseyem i Joshem Millerem. Producentami są Neal H. Moritz, Toby Ascher i Toru Nakahara, a producentami wykonawczymi Haruki Satomi, Nan Morales i Tim Miller.

Natalia Jóźwiak
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu