„Snowpiercer” dostaje nowy trailer!

Teaser, jaki pojawił się w sieci, pokazuje, iż bohaterów czeka lepsza przyszłość!

O serialu Snowpiercer pisaliśmy już wcześniej, kiedy donosiliśmy, iż do obsady dołącza zdobywczyni nagrody Emmy, Archie Panjabi.

Wspomniany teaser możecie obejrzeć poniżej:

https://youtu.be/eBkA4sNY-uI

Materiał pokazuje potencjalnie świetlaną przyszłość czekającą na pasażerów, ponieważ niektóre części świata ponownie się rozgrzewają. To także drażni trwającą walkę między Laytonem i Mr. Wilfordem, z knowaniem Laytona Przedstawia również przybycie tajemniczej kobiety, która twierdzi, że przeżyła życie w świecie zewnętrznym przez osiem lat.

W serialu występują Sean Bean, zdobywczyni Oscara Jennifer Connelly, zdobywca nagrody Grammy i Tony Diggs, nominowana do nagrody Emmy Alison Wright, Mickey Sumner, Susan Park, Iddo Goldberg, Katie McGuinness, zdobywczyni nagrody Tony i nominowana do nagrody Grammy Lena Hall, Annalise Basso, Sam Otto, Roberto Urbina, Sheila Vand  i Jaylin Fletcher.

Dramat postapokaliptyczny jest produkowany przez Tomorrow Studios (wspólne przedsięwzięcie Marty’ego Adelsteina i ITV Studios) wraz z CJ Entertainment, który wyprodukował oryginalny film. Producentami wykonawczymi serialu są Marty Adelstein z Tomorrow Studios (Cowboy Bebop, One Piece, Hanna) i Becky Clements (Cowboy Bebop, One Piece, Hanna);  za reżyserię odpowiada James Hawes (The Alienist, Black Mirror); Matthew O’Connor (Continuum, Tin Man); Scott Derrickson (Sinister, Doctor Strange) oraz producenci oryginalnego filmu Bong Joon Ho, Miky Lee, Tae-sung Jeong, Park Chan-wook, Lee Tae-hun i Dooho Choi.

ŹródłoComingSoon
GrafikaComingSoon
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu