Showrunnerka o pojawieniu się Vesemira i przeskokach czasowych w 2. sezonie „Wiedźmina”

0
wiedźmin
Niedawno showrunnerka serialu Netflixa, Wiedźmin, udzieliła wywiadu, w którym wypowiedziała się na temat pojawienia się Vesemira w drugim sezonie produkcji.

Co więcej, Lauren Hissrich potwierdziła, że fabuła w nadchodzącej serii nie będzie już rozrzucona po linii czasowej. Zabieg ten zresztą, zastosowany w pierwszym sezonie, licznie skrytykowali fani. Showrunnerka zapewniła, że wszyscy bohaterowie będą na tej samej osi czasu, jednak nie zrezygnuje z zabawy nią. Pojawią się retrospekcje, jak i wizje przyszłości, jednak wszystko ma być bardziej przemyślane.

Jeśli zaś chodzi o Vesemira, w którego wcieli się Kim Bodnia, Hissrich powiedziała:

(…) W pierwszym sezonie Geralt jest naszym głównym przykładem wiedźmina. Później pojawia się Remus, ale szybko ginie. Więc dla nas ważne jest, by wrócić do korzeni Geralta i dowiedzieć się, skąd się wziął, jaka jest jego historia i w jaki sposób postrzega rodzinę.

Kiedy mówię o Wiedźminie, zawsze wspominam o tym, jak Geralt, Ciri i Yennefer są rodziną. To dla mnie najważniejsza kwestia w serialu. A kiedy zaczynasz wyobrażać sobie czyjąś rodzinę, musisz też zrozumieć rodzinę, z której [bohaterowie] pochodzą. Czasem jest to matka i ojciec, czasem krewni. Dla Geralta to jego bracia – bractwo wiedźminów. Więc bardzo się cieszę na myśl o poznaniu Vesemira, wzoru ojca dla niego, i wszystkich tych mężczyzn, z którymi [Geralt] wychowywał się, odkąd skończył siedem lat.

Przypomnijmy, że w 2. sezonie Wiedźmina, oprócz Kima Bodni, pojawi się też znany z Gry o Tron Kristofer Hivju jako Nivellen, Paul Bullion jako Lambert, Yasen Atour jako Coën, Agnes Bjorn jako Vereena, Thue Rasmussen jako Eskel, Aisha Ross jako Lydia i Mecia Simson jako Francesca.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.