Shivani Ghai w drugim sezonie Batwoman

W drugim sezonie Batwoman od The CW do obsady dołączy Shivani Ghai. Brytyjska aktorka znana z Dominion została wybrana do odgrywania kluczowej w nadchodzącym drugim sezonie roli Safiyah.

Safiyah Sohail, którą najprawdopodobniej poznamy w styczniu, to przywódczyni małej społeczności zamieszkującej na wyspie Coryana. Jej postać była już wspomniana w pierwszym sezonie, w którym wysłała Karabin, aby ta zabiła Batwoman. W komiksach Batwoman oraz charyzmatyczną Safiyah łączyły jednak bliskie relacje. Można więc podejrzewać, że w serialu zostanie to powtórzone.

Twórcy zapowiadają, iż w nadchodzącym sezonie serialu zostanie ukazana zupełnie nowa  Batwoman. Nie tylko zmieni się bowiem aktorka odgrywająca główną rolę, ale cała kreacja postaci. Javicia Leslie (God Friended Me) wcielając się w Ryan Wilder przedstawi nam bohaterkę sympatyczną, jednak nieco niechlujną i nieokrzesaną. W niczym nie przypominającą Kate Kane.

Ryan, która od najmłodszych lat musiała sama o siebie zadbać, spędziła lata jako handlarz narkotyków, unikając GCPD i maskując swój ból i smutek wyzywającym zachowaniem.  Zdecydowanie nie jest to stereotypowy amerykański superbohater. Pełna skrajności, atletyczna, posiadająca odpowiednie umiejętności, a jednocześnie będąca typem buntownika. Nie ukrywa swojej orientacji, jest omylna, niechlujna, oschła, ale jednocześnie pełna pasji i namiętności.

 

Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu