„Servant” – już jest oficjalny zwiastun drugiego sezonu!

Platforma Apple TV+ zaprezentowała zwiastun drugiego sezonu serialu Servant, za który w roli producenta odpowiada M. Night Shyamalan. Pierwszy odcinek pojawi się na platformie już 15 stycznia 2021 roku.

Servant opowiada historię małżeństwa z klasy średniej, które musi poradzić sobie po utracie syna. Po sześciu tygodniach od tragedii para zatrudnia młodą nianię Leanne do opieki nad ich dzieckiem. Szybko okazuje się, że dziewczyna ma zajmować się lalką imitującą zmarłego chłopca. Nadchodzące wydarzenia otwierają drzwi dla tajemniczej, złowrogiej siły, która dostaje się do ich domu.

Drugi sezon ma być kontynuacją pierwszej serii i kierować ją w bardziej nadnaturalne rejony. Całość ma liczyć 10 odcinków, pojawiających się na platformie co tydzień, w każdy piątek.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu