Serial” Skarb Narodów” dostaje nowy trailer!

Kultowa seria powraca w formie serialu, który powoli nabiera kształtu! 

Wypuszczono zwiastun National Treasure: Edge of History dla nadchodzącej serii Disney+ opartej na udanej serii filmów. Ogłoszono również, że gwiazda Pulp Fiction, Harvey Keitel, powróci do serialu, by ponownie wcielić się w rolę Petera Sadusky’ego.

Wspomniany materiał zobaczyć możecie poniżej:

Seria ma na celu zbadanie aktualnych kwestii tożsamości, społeczności, prawdy historycznej i patriotyzmu, opowiedzianych z punktu widzenia Jess Morales.

Pierwszy odcinek serialu Skarb Narodów zostanie wyreżyserowany przez Mirę Nair (Queen of Katwe) na podstawie scenariusza napisanego przez oryginalnych scenarzystów Marianne i Cormaca Wibberleyów. Spin-off jest opisywany jako rozszerzenie franczyzy filmowej prowadzonej przez Nicolasa Cage’a.

Seria pochodzi od producenta oryginalnego filmu Jerry’ego Bruckheimera i Wibberleys, którzy pełnią funkcję producentów wykonawczych.

Jest to produkcja Jerry Bruckheimer Television, której studiem jest ABC Signature. Jest także producentem wykonawczym pierwszego reżysera filmu Jona Turteltauba, Jonathana Littmana, KristieAnne Reed i Ricka Muirragui, który jest także scenarzystą.

ŹródłoComingSoon
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu