Serial „The Last of Us” – obsadzono Riley

O serialowej adaptacji jednej z najsłynniejszych gier, The Last of Us, wiemy już od jakiegoś czasu. Nowa produkcja od HBO znalazła już odtwórców głównych ról, a teraz do nich dołączają kolejne nazwiska.

Przypomnijmy, że Joela zagra znany z Gry o Tron i Mandaloriana Pedro Pascal, a towarzyszyć mu będzie Bella Ramsey jako Ellie. Niedawno też informowaliśmy was, że na ekranie pojawi się także znany z Parks & Recreation Nick Offerman jako Bill.

Jak donosi Deadline, następna w obsadzie jest Storm Reid, która wcześniej występowała w Euforii. Wcieli się ona w Riley Abel – ważną postać, która wpływa na historię i rozwój Ellie, o czym świadczy rozszerzenie Left Behind.

Nie wiemy jeszcze czy serial wiernie odwzoruje opowieść Riley ze wspomnianego dodatku, czy może też twórcy pokuszą się o zmiany.

ŹródłoDeadline
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu