Serial „The Last of Us” – Nick Offerman w obsadzie

Do obsady nadchodzącego serialu The Last of Us od HBO dołączył znany z roli Rona Swansona w Parks & Recreation Nick Offerman.

Produkcja serialu na podstawie jednej z najpopularniejszych i najlepiej ocenianych gier wideo The Last of Us idzie pełną parą. Nie znamy co prawda jeszcze całej obsady, ale wiemy, że do wcielających się w główne role Joela i Ellie Pedro Pascala oraz Belli Ramsey dołączy kojarzony z rolą Rona Swansona w Parks & Recreation aktor Nick Offerman.

Offerman wcieli się w Billa – jednego z tych, którzy przetrwali, żyjącego samotnie w Lincoln, Massachusetts. O postaci wiemy, że po „zagładzie” rozwinął swoje umiejętności i potrafi zarówno naprawiać pojazdy, jak i budować maszyny od zera. Bill żył ze swoim partnerem, Frankiem, jako jedyni, którzy się uratowali w Lincoln, jednak pewnego dnia Frank zniknął.

>> Polecamy: Wytrzymać i przetrwać. „The Last of Us Part II” – recenzja gry <<

Mężczyzna miał także szmuglerską umowę z Joelem i Tess. Bill zajmował się przemytem jedzenia, amunicji, okazjonalnie także leków do strefy kwarantanny. W chwili, gdy poznajemy go w grze, bohater jest winny Joelowi kilka przysług – z jakich powodów – tego nie wiadomo.

W grze Joel i Ellie musieli przedostać się przez wiele zastawionych przez Billa pułapek, by dotrzeć do jego kryjówki. Po burzliwym pierwszym spotkaniu, mężczyzna ostatecznie pomaga głównym bohaterom wyruszyć w dalszą drogę.

Oprócz Pascala, Ramsey i Offermana, w obsadzie The Last of Us są także Gabriel Luna jako Tommy, Nico Parker jako Sarah – córka Joela, Anna Torv jako Tess i Merle Dandridge jako Marlene – przywódczyni Świetlików. Co ciekawe, Dandridge udzieliła Marlene głosu w grze, a teraz także ją sportretuje.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu