Serial „Polityka” Patryka Vegi już w sobotę tylko w CANAL+

0
Polityka Patryka Vegi to jeden z najgłośniejszych kinowych tytułów tego roku. Przed ekranami zgromadził niemal 2 miliony widzów, stając się jednym z najchętniej oglądanych filmów roku. 21 i 22 grudnia widzowie CANAL+ będą mogli zobaczyć rozszerzoną, serialową wersję tej produkcji. Dzień wcześniej, 20 grudnia o godzinie 20:00 reżyser serialu odpowie na pytania widzów w ramach live chatu – Patryk Vega. Ask Me Anything będzie transmitowane na facebookowym profilu CANAL+ Polska.

W serialu bezkompromisowy polski reżyser bierze na warsztat rodzimą scenę polityczną. Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływa na osoby piastujące najwyższe urzędy i pełniące obowiązki wobec Narodu? Polityka odpowiada na te pytania. To opowieść o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach.

Główne role w serialu gra plejada gwiazd, w tym: Andrzej Grabowski (Prezes), Zbigniew Zamachowski (Ojciec Dyrektor), Maciej Stuhr (Bartek), Daniel Olbrychski (Stefan), Tomasz Oświeciński (Ojciec Marek), Iwona Bielska (Piotrowicz), Janusz Chabior (Alojzy), Antoni Królikowski (Arek), Marcin Bosak („Bankster”), Ewa Kasprzyk (Jadwiga), Karolina SzymczakAnna KarczmarczykTomasz Sapryk i wielu innych.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.